foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

žirgininkystės klubas Būdos kaimas, Trakų r. sav. Tel.: +370 607 14 154 El. p.: info@perkunozirgai.lt


Perkūno žirgai
Tel: +370 607 14154
info@perkunozirgai.lt

PERKŪNO ŽIRGAI

Apie mus


Žirgininkystės klubas “Perkūno žirgai”, įsikūręs Neries regioninio parko pašonėje, Būdos kaime šalia Trakų miesto, siūlo jojimo paslaugas vaizdingose Trakų apylinkėse. Trumpos išvykos ar žygiai žirgais su nakvyne, pirtimi, vakariene ir pusryčiais, atostogos su žirgais vaikams ir šeimoms, pasivažinėjimas karietomis, vežimaičiais bei rogėmis, ekskursijos ir jojimo pamokos – tai toli gražu ne visas sąrašas aktyvių užsiėmimų, kuriuos siūlo “Perkūno žirgai”.

Pagrindinis žirgyno uždavinys - saugoti lietuviškų žirgų genofondą. Labiausiai vertinami ir saugomi yra žemaitukai - viena seniausių veislių Europoje. Žemaitukų veislė reikšminga ne tik Lietuvos istorijai, kultūrai, arklių selekcijai, mokslui, ekologijai ir ekonomikai, bet ir pasaulinei bioįvairovei. Žemaitukų veislė pripažinta saugotina tarptautiniu mastu ir įtraukta į FAO Pasaulio žemės ūkio gyvūnų įvairovės duomenų banką ir į Pasaulio žemės ūkio gyvūnų įvairovės katalogą.

Žirgyne teikiamos individualios bei grupinės jojimo pamokos. Nuo 2000 metų, kai įsikūrė žirgynas, vien tik Trakuose jojimo paslapčių išmokyta per 300 vaikų. Žirgininkystės klube sudarytos geros sąlygos treniruoti žirgus. Organizuojami žygiai su žirgais, žirgų lenktynės.

“Perkūno žirgai” ne kartą dalyvavo „AgroBalt“ parodose su parodomosiomis žirgų šou programomis. Klubas už savo veiklą apdovanotas garbės diplomais ir padėkomis:

Nuo 2005 m. klubas priklauso Lietuvos sunkiųjų arklių veislės augintojų asociacijai.

x